Wyślij formularz lub napisz na adres: wycena@mizar.pl

Jesteś tutaj:Sklep MizarOgrzewaniePiece C.O.Regulatory i sterowniki

Infolinia

(22) 723-73-63
793-005-190
535-055-305
535-055-205
Pon - pt.: 8-18
Soboty: 10-14

Odbierz osobiście lub zamów dostawę

Mizar Sklep Warszawa Piastów

100% Gwarancji

 • Szybka Wysyłka
 • Bezpieczeństwo
 • Fachowa Obsługa
 • Markowe produkty w atrakcyjnych cenach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, będziesz na bieżąco informowany o aktualnych promocjach w ofercie sklepu.

Dodaj

Vaillant calorMATIC 330 regulator pokojowy

Zapytanie o produkt
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Vaillant calorMATIC 330 regulator pokojowy
 • Vaillant calorMATIC 330 regulator pokojowy
Vaillant
Kod produktu: 307414
Producent: Vaillant
Seria: Vaillant Regulatory
Dostępność: na stanie
Cena:
Niestety ten produkt jest niedostępny.

Sposób dostawy

Odbiór osobisty
0.00 zł
Transport busem MIZAR (Warszawa i okolice)
49.00 zł
Kurier
15.00 zł
Regulator pokojowy sterujący 1 obiegiem grzewczym c.o.
VAILLANT colorMATIC 330 (zastępuje VRT 330)
Wysoki komfort cieplny, mikroprocesorowe sterowanie temperaturą w pomieszczeniu oraz czasem pracy instalacji c.o.
Mikroprocesorowe sterowanie kotłem wiszącym lub stojącym Vaillant Utrzymywanie niskiej i stablinej temperatury grzejników.
Komfortowy w obsłudz, łatwe w obsłudze elementy obsługowe
Oddzielne funkcje: Urlop i Impreza, szybkie programowanie czasowe, możliwość szybkiego wprowadzenia tzw. chwilowej temperatury pomieszczenia. Łatwy i bezpieczny w instalacji, napiecie zasilania regulatora < 24 V Podłączany kablem 3 żyłowym 3 x 0,75 mm2 o regulacji ciągłej lub dwustawnej z zegarem programującym tygodniowym

URZĄDZENIA GRZEWCZE:

Niniejsza gwarancja firmy Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. dotyczy urządzeń grzewczych marki Vaillant, zakupionych w Polsce i jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. udziela gwarancji prawidłowego działania urządzenia na okres:
  - 12 miesięcy od dnia „Pierwszego Uruchomienia”, ale nie dłużej niż 18 miesięcy od daty zakupu.(potwierdzone odpowiednimi wpisami)
  - W przypadku wykonania odpłatnego przeglądu konserwacyjnego urządzenia tzw. „Przeglądu Gwarancyjnego” w okresie pomiędzy 9 a 12 miesiącem eksploatacji urządzenia (liczone od daty „Pierwszego Uruchomienia”, dla urządzeń MAG liczone od daty zakupu) użytkownikowi przysługuje – na takich samych warunkach jak w okresie 12-miesięcznej gwarancji – prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia, w okresie do 24 miesięcy od dnia
  „Pierwszego Uruchomienia”, nie dużej jednak niż 30 miesięcy od udokumentowanej daty sprzedaży
 • Lista firm uprawnionych do wykonywania „Przeglądów Gwarancyjnych” jest na stronie internetowej www.vaillant.pl lub pod numerem Infolinii Vaillant: 0 801 804 444.
 • W okresie gwarancyjnym użytkownikowi przysługuje prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia powstałych z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje: części eksploatacyjnych tj. anody, bezpieczniki, żarówki, uszczelki oraz uszkodzeń mechanicznych.
 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. zwolniona jest od odpowiedzialności z tytułu gwarancji za wady i niesprawności urządzenia powstałe w wyniku: użytkowania niezgodnego z instrukcja obsługi, wykonania napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione, złej jakości paliwa, oraz innych powstałych bez winy producenta (w tym zabrudzenia lub zakamieniania wymienników ciepła).
 • Wady i niesprawności ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane w terminie do 14 dni od daty zgłoszenia.
 •  Zgłoszenia niesprawności urządzeń są przyjmowane pod numerem Infolinii Vaillant: 0 801 804 444 lub pod numerem telefonu firm uprawnionych do „Napraw Gwarancyjnych” wymienionych na stronie internetowej www.vaillant.pl.
 • Uprawnienia z tytułu gwarancji mogą być realizowane jedynie po przedstawieniu ważnej „Karty gwarancyjnej”.
 • Karta Gwarancyjna” jest ważna jeżeli:
  -nie znajdują się na niej żadne ślady zmian, poprawek, skreśleń itp.;
  -"Pierwszego Uruchomienia" dokonał uprawniony członek Vaillant Partner Serwis.
  -dołączono do niej dowód zakupu.
 • Użytkownik ponosi koszty w przypadku wezwania serwisu do czynności określonych jako obsługa urządzenia, zdefiniowanych w instrukcji obsługi.
 • Jeżeli w czasie eksploatacji zostały wprowadzone w urządzeniu i w jego bezpośrednim otoczeniu przeróbki zagrażające bezpiecznemu użytkowaniu urządzenia punkty serwisowe mogą odmówić wykonania naprawy urządzenia.
 • Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową na podstawie ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego ( Dz. U. Nr 141 poz.1176 z późn. zm.)


OSPRZĘT:

Warunki gwarancji na osprzęt (regulatory, zasobniki, zestawy pompowe itp.) zawarte są w instrukcji obsługi osprzętu. W przypadku, jeżeli z przyczyn losowych, nie są one zamieszczone w instrukcji, poniżej podajemy ich pełną wersję.

 • Niniejsze Warunki Gwarancji dotyczą tylko osprzętu (zasobniki, regulatory, grupy pompowe itp.) marki Vaillant
 • Gwarancja firmy Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. dotyczy urządzeń grzewczych marki Vaillant, zakupionych w Polsce i jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. udziela gwarancji prawidłowego działania urządzenia na okres 24 miesięcy od dnia sprzedaży (potwierdzone odpowiednimi dokumentami)
 • W okresie gwarancyjnym użytkownikowi przysługuje prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia powstałych z winy producenta.
 • Zgłoszenia przez użytkownika niesprawności urządzeń są przyjmowane pod numerem Infolinii Vaillant: 0 801 804 444, lub pod numerem telefonu firm uprawnionych do „Napraw Gwarancyjnych”, których spis znajduje się na www.vaillant.pl


CZĘŚCI:

 • Niniejsze Warunki Gwarancji dotyczą tylko części zamiennych marki Vaillant
 • Gwarancja firmy Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. dotyczy części zamiennych marki Vaillant, zakupionych w Polsce i jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. udziela gwarancji prawidłowego działania części zamiennych na okres 12 miesięcy od dnia sprzedaży.
 • Części zamienne posiadają gwarancję firmy Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. jeśli:
  - zostały zainstalowane przez firmę partnerską posiadającą aktualną autoryzację marki Vaillant,
  - zostały zakupione w firmie partnerskiej posiadającej aktualną autoryzację marki Vaillant (powyższe potwierdzone odpowiednimi dokumentami zakupu i montażu)
 • W okresie gwarancyjnym użytkownikowi przysługuje prawo do bezpłatnej wymiany części zamiennej, której uszkodzenie powstało z winy producenta.
 • Zgłoszenia przez użytkownika niesprawności lub uszkodzeń części zamiennych są przyjmowane pod numerem Infolinii Vaillant: 0 801 804 444, pod numerem telefonu firm posiadających uprawnienia do „Napraw Gwarancyjnych”, których spis znajduje się na www.vaillant.pl lub pod numerem firmy, która tą część wymieniła.


PAKIETY SOLARNE:

Niniejsza gwarancja firmy Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. dotyczy urządzeń solarnych marki Vaillant, zakupionych w Polsce i jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jako urządzenia solarne rozumie się pakiet marki Vaillant składający się z: zasobnika solarnego (VIH S 300 L lub VIH SN lub VEH SN), paneli solarnych, solarnej grupy pompowej, regulatora, naczynia wzbiorczego (w zależności od zakupionego pakietu)

 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. udziela gwarancji prawidłowego działania urządzenia na okres:
  - 12 miesięcy od daty sprzedaży (potwierdzone dowodem zakupu).
  - W przypadku wykonania odpłatnego przeglądu konserwacyjnego urządzenia (tzw. „przeglądu gwarancyjnego”) w okresie pomiędzy 9 a 12 miesiącem eksploatacji urządzenia (liczone od daty sprzedaży). Użytkownikowi przysługuje – na takich samych warunkach jak w okresie 12-miesięcznej gwarancji – prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia, w okresie do 36 miesięcy od daty sprzedaży.
  - W przypadku wykonania odpłatnego przeglądu konserwacyjnego urządzenia (tzw. „przeglądu gwarancyjnego”) w okresie pomiędzy 32 a 36 miesiącem eksploatacji urządzenia (liczone od daty sprzedaży).
  Użytkownikowi przysługuje – na takich samych warunkach jak w okresie 12-miesięcznej gwarancji – prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia, w okresie do 60 miesięcy od daty sprzedaży.
  Warunkiem utrzymania praw do bezpłatnych napraw wad urządzenia, w okresie do 60 miesięcy od daty sprzedaży jest wykonanie obu przeglądów (do 12 i do 36 miesiąca od daty zakupu) Lista firm uprawnionych do wykonywania „Przeglądów Gwarancyjnych” jest na stronie internetowej www.vaillant.pl lub pod nr. infolinii Vaillant: 801 804 444.
 • W okresie gwarancyjnym użytkownikowi przysługuje prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia powstałych z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje: części eksploatacyjnych, tj. anod, bezpieczników, żarówek, uszczelek, ubytków i jakości płynu solarnego oraz uszkodzeń mechanicznych.
 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. zwolniona jest od odpowiedzialności z tytułu gwarancji za wady i niesprawności urządzenia powstałe w wyniku: użytkowania niezgodnego z instrukcją obsługi, wykonania napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione oraz innych powstałych bez winy producenta (w tym zakamieniania lub zabrudzenia wymienników ciepła, wężownic zasobników czy paneli solarnych ).
 • Wady ujawnione w okresie gwarancji powinny być usunięte w terminie do 14 dni roboczych. W przypadkach szczególnych (np. konieczność sprowadzenia części z zagranicy) (każdorazowo po przekazaniu informacji Klientowi) termin może ulec wydłużeniu do 21 dni.
 • Zgłoszenia niesprawności urządzeń są przyjmowane pod numerem infolinii Vaillant: 801 804 444 lub pod numerem telefonu firm uprawnionych do „Napraw Gwarancyjnych”, wymienionych na stronie internetowej www.vaillant.pl.
 • Uprawnienia z tytułu gwarancji mogą być realizowane jedynie po przedstawieniu ważnej „Karty Gwarancyjnej”.
 • „Karta Gwarancyjna” jest ważna, jeżeli:
  -nie znajdują się na niej żadne ślady zmian, poprawek, skreśleń itp.;
  -dołączono do niej dowód zakupu.
 • Użytkownik ponosi koszty w przypadku wezwania serwisu do czynności określonych jako obsługa urządzenia, zdefiniowanych w instrukcji obsługi.
 • Jeżeli w czasie eksploatacji zostały wprowadzone w urządzeniu i w jego bezpośrednim otoczeniu przeróbki zagrażające bezpiecznemu użytkowaniu urządzenia, punkty serwisowe mogą odmówić wykonania naprawy urządzenia.
 • Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową, na podstawie Ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176, z późn. zm.)


POMPY CIEPŁA:

 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. udziela gwarancji prawidłowego działania urządzenia na okres: 24 miesięcy od dnia „Pierwszego Uruchomienia”,ale nie dłużej niż 30 miesięcy od daty zakupu. (potwierdzone odpowiednimi dokumentami)
 • W okresie gwarancyjnym użytkownikowi przysługuje prawo do bezpłatnych napraw wad urządzenia powstałych z winy producenta. Gwarancja nie obejmuje: części eksploatacyjnych tj. anody, bezpieczniki, żarówki, uszczelki oraz uszkodzeń mechanicznych.
 • Firma Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. zwolniona jest od odpowiedzialności z tytułu gwarancji za wady i niesprawności urządzenia powstałe w wyniku: użytkowania niezgodnego z instrukcją obsługi, wykonania napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione, oraz innych powstałych bez winy producenta.
 • Wady i niesprawności ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane w terminie do 14 dni od daty zgłoszenia.
 • Zgłoszenia niesprawności urządzeń są przyjmowane pod numerem Infolinii Vaillant: 0 801 804 444 lub pod numerem telefonu firmy dokonującej pierwszego uruchomienia.
 • Uprawnienia z tytułu gwarancji mogą być realizowane jedynie po przedstawieniu ważnej „Karty gwarancyjnej”.
 • Karta Gwarancyjna” jest ważna, jeżeli:
  -jest prawidłowo wypełniona we wszystkich wymaganych polach
  -nie znajdują się na niej żadne ślady zmian, poprawek, skreśleń itp.;
  -montażu dokonała firma posiadająca autoryzację firmy Vaillant w zakresie montażu pomp ciepła.
  -„Pierwszego Uruchomienia” dokonała firma posiadająca stosowne uprawnienia nadane przez Vaillant Saunier Duval Sp. z o. o. w zakresie uruchamiania pomp ciepła**
 • Użytkownik ponosi koszty w przypadku wezwania serwisu do czynności określonych jako obsługa urządzenia, zdefiniowanych w instrukcji obsługi.
 • Jeżeli w czasie eksploatacji zostały wprowadzone w urządzeniu i w jego bezpośrednim otoczeniu przeróbki zagrażające bezpiecznemu użytkowaniu urządzenia punkty serwisowe mogą odmówić wykonania naprawy urządzenia.
 • Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową na podstawie ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz.1176 z późn. zm.) 

Produkty z tej samej serii:

VRC 630 regulator pogodowy
Dostępność: 1-7 dni cena: 2 030,00 zł
VRS 620 regulator pogodowy
Dostępność: 1-7 dni cena: 1 999,00 zł
VRT 340f radiowy regulator pokojowy
Dostępność: 1-7 dni cena: 690,00 zł
VRT 390 regulator pokojowy
Dostępność: 1-7 dni cena: 425,00 zł
VRT 40 regulator
Dostępność: 1-7 dni cena: 145,00 zł

Ostatnio oglądane produkty